Čeknito.sk ukáž svoje video 159 988 videí 173 827 používateľov

Ako machroval ty jebo :-D (parkour) - Komentáre

Ako machroval ty jebo :-D (parkour)

Ako machroval ty jebo :-D (parkour)

Pridal: typek95

Kategória: Zábava | Zobrazení: 6191

Späť na detail videa

Komentáre


0 - 45
nemá fotku
MiKeLy
21:03, 11. máj 2009
nebuchol si ohrizok alebo krk ? lebo to tak trocha vyzera :P
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
SniperSk
17:06, 11. máj 2009
lol no to sa machrom stava :D *5*
počet reakcií: 0 Odpovedať
Fallens fotka
Fallens
19:36, 9. máj 2009
kkt
počet reakcií: 0 Odpovedať
typek95 fotka
typek95
23:08, 8. máj 2009
hh :)
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
mato311
21:02, 8. máj 2009
lamer aky frajer a aky debil aspon keby vedel nic nepovem
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
RoboLM
17:25, 8. máj 2009
co je to za musicu? :)
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
Killer7man
13:01, 8. máj 2009
looool chudaka to muselo ale bolet
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
Ladas
00:32, 8. máj 2009
pro ELFER: Oni chlastaji, protože se chcou jenom ožrat a pak z toho mají ty jejich​staWy :D. Však at chlastaj a hulí, je to jejich zdraví, ale at neříkají že to​jsou staWy a jsou to borci, když je máma chytne ožralé
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
David9891
21:19, 7. máj 2009
To je teda diskusia...... a ja sa pripájam na stranu Axisa,Niela,tomas956 a ELFERa -​teda že hubu si otvárajú najme tí ktorí o tom nič nevedia a sami ani nič​nedokážu..... a len mudrujú či kritizujú. "meleagris" - pozri sa na svoju fotku​jak fetuješ svoje nohy a potom hovor o veľkosti svojo IQ, ty nemáš 50 ale -50.​PS: S tým pravopisom si vytri ...!!! "seneee" - chudáci,úbohý,magor - "Podľa​seba súdim teba" - tak to si sa potom vystihol... keď si písal "ELFERovy"
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
konina
19:22, 7. máj 2009
nemachroval- proste sa hecoval, aby to spravil. nevyšlo to...
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
ajo33766
17:15, 7. máj 2009
to je ale kokot xD
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
klasik1996
16:56, 7. máj 2009
jj http://www.travian.cz/?uc=cz1_25625
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
Darviss
15:21, 7. máj 2009
pozrite si moje videa a dajte komenty
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
Darviss
14:43, 7. máj 2009
nwm preco mam taky pocit ze ho to trochu bolelo
počet reakcií: 0 Odpovedať
jurobezmena fotka
jurobezmena
14:06, 7. máj 2009
ale dopadol na žinienku ,takže to také hrozné ani nebolo a každého baví iná​vec a IQ môže mať úplne iné 2 parkouristi ,tak sa tu nehádajte ,kto z vás má​väčšie IQ pls.
počet reakcií: 0 Odpovedať
Axis fotka
Axis
13:46, 7. máj 2009
juuj ako nevyslomu skoda ale velmi pekny skok inac a moj nazor je: ak si niekto mysli​ze to je trapne nech si to ide skusit su to mesiace driny....ked nie roky.!!!!!
počet reakcií: 0 Odpovedať
Niel fotka
Niel
12:30, 7. máj 2009
on dobre vedel kam skace ale neskoro sa pustil cize ho to otocilo trochu viac nez​chcel a stratil kontrolu nad letom a praštil sa o ten roh. A naajradsej mam​komentare tych deticiek namyslenych.
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
tomas956
22:20, 6. máj 2009
ELFER ja sa pridávam na tvoju stranu. najviac sa ozývaju ty co sa do toho​najmenej vyznajú a hneď ostatných kritizujú a ten alkohol a cigarety?? no mi​pride dost ubohe ako si to obhajuju. A k videu musím dodat ze chalan mal velku smolu​ze mu to nevyslo a typujem pri tom naraze min otraz mozgu
počet reakcií: 1 Odpovedať
meleagris fotka
meleagris
09:57, 7. máj 2009
otras mozgu? akého? :D keby som tam zhodil vreco zemiakov tak krajšie spadne :D
nemá fotku
stadopesti
22:13, 6. máj 2009
ELFER: zeby ty?
počet reakcií: 0 Odpovedať
ELFER fotka
ELFER
20:41, 6. máj 2009
PRE "Samuel112" - kto ti povedal že ja profesionálne ovládam parkour ??? Ja som to​nebol, a myslím že ani z mojho komentáru to nevyplíva... PRE "seneee" - znovu si​prečítaj moj predošlí komentár... ten koniec o otváraní huby... Ohováram ťa​??? Kritizujem ??? Nadávam ti ??? Ale ak ty chceš ohovárať mna tak KLUDNE, aspon​si zvečšíš EGO, jak vieš čo to je... Hoperi a Parkouristi ??? - no neviem jak​si dokázal dať ich dokopy. Hej a ešte ten chlast a cigare - OK v pohode​pij,fajči, húľ koľko do teba vojde ja ti to doprajem... No ak si myslíš že je​"frajerina" že sa každý piatok-výkend človek strieska jak hovado tak to si na​omyle... hádaj kto je potom chudák a úbohí...
počet reakcií: 1 Odpovedať
meleagris fotka
meleagris
10:03, 7. máj 2009
podľa mňa je úbohý ten, čo neviem písať, to mi príde smutné - víkend -​mäkké, úbohý - singulár, ypsilon, zväčšíš - prehlasované a atď...
nemá fotku
Knapp
20:27, 6. máj 2009
http://s7.bitefight.sk/c.php?uid=56156 ​ good
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
mentha11
18:46, 6. máj 2009
tak mu treba
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
wowhrac
18:08, 6. máj 2009
aspon ze to prezil,.....
počet reakcií: 0 Odpovedať
iCemaGiC fotka
iCemaGiC
17:54, 6. máj 2009
hh nemal sa predvadzat pred kamerou :)
počet reakcií: 0 Odpovedať
typek95 fotka
typek95
17:48, 6. máj 2009
Nic proti ale parkour nema nic spolecneho s hopery :))
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
Hurny
17:47, 6. máj 2009
LOL dalsi kkt :D
počet reakcií: 1 Odpovedať
meleagris fotka
meleagris
09:50, 7. máj 2009
tak to vyzerá, keď chce človek zvrátiť evolúciu, nestačí mať IQ opice, treba​byť aj tak šikovný :D
nemá fotku
seneee
16:56, 6. máj 2009
Jaaaj ty magor kolko máš rokov 5?? vidieť. Keď ti nechutí chlast tak ho​neohováraj , ani cigare. No čo sa to tebe stalo keď si jaký zastánca. Všetci​parkuristi sú rovnakí nemajú ďaleko od Hoperov, ktorí sú chudáci úbohí Hip​Hop už nie je v móde a parkur ani nebude !!! "ELFER" Choď na zábradlie ty​opica!!!!!!!!!!!!!
počet reakcií: 1 Odpovedať
meleagris fotka
meleagris
09:53, 7. máj 2009
hip hop je v móde stále a pokiaľ budú deti a ľudia s IQ pod 50 tak prežije :D
Samuel112 fotka
Samuel112
15:58, 6. máj 2009
ELFER ako keby si ty ovladal profesionalne parkour mi to pripada xD
počet reakcií: 0 Odpovedať
typek95 fotka
typek95
15:11, 6. máj 2009
No ty vole aspoň 3 žebra musel mat fpi.. :D
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
ffeerroo
14:39, 6. máj 2009
HAHAH
počet reakcií: 0 Odpovedať
738l fotka
738l
14:37, 6. máj 2009
No nevyšlo mu to.... musíme uznať!:D
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
LikeExtreme
14:25, 6. máj 2009
looool jak delal machra a pak se natriskal xD
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
DreveneZeliezko
13:33, 6. máj 2009
Ja nechápem.. to akým sposobom mal naplánované že chce dopadnúť ? Veď v​podstate skočil do prázdna :-D
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
hmmmmm
13:24, 6. máj 2009
ty kokso tak tam by som si siel zaskakat(celkom dobry umely park). A stavaju sa aj​pady-to patry k tomu inak by si sa to nenaucil.
počet reakcií: 0 Odpovedať
adox fotka
adox
11:27, 6. máj 2009
ja keby osm tak jebol tak po svojich neodidem :D
počet reakcií: 0 Odpovedať
ELFER fotka
ELFER
22:21, 5. máj 2009
Pre "seneee" - Parkour je rozhodne lepšia voľnočasová aktivita než "puchnutie"​pred PC,hulenie, "alhoholické radovánky"...... A hej ten trapošáááár aspon​dačo dokáže... hubu si vie otvárať každý...
počet reakcií: 3 Odpovedať
nemá fotku
seneee
12:10, 6. máj 2009
no pri PC som asi tak hodinu denne ale ved nevadí a keď si parkurista tak sa​pozeraj pod nohy a skač cez tyče jak opica a neseď pri PC lebo opice patria von do​výbehu kde sa môžu štverať a skákať kolko im chutí.
iCemaGiC fotka
iCemaGiC
17:53, 6. máj 2009
Nemam nic proti parkouru anu ho nepodporujem ani neodsudzujem ale ALKOHOL JE DOBRA​VEC :D:D precisti mysel :D:D
meleagris fotka
meleagris
09:47, 7. máj 2009
máš pravdu, hubu si vie otvárať každý, ale rozbiť si hubu dobrovoľne, to​dokáže len zopár debilkov :D
typek95 fotka
typek95
21:01, 5. máj 2009
Parkour je luxus,natom vzinkli the smokers
počet reakcií: 0 Odpovedať
nemá fotku
seneee
20:59, 5. máj 2009
Tak ti treba ty trapošáááár parkuristi sú všetci neviem čo vás na tom baví​skákať po zábradlí ako opice
počet reakcií: 0 Odpovedať

Chystáte sa vstúpiť do kategórie, ktorá obsahuje erotickú a sexuálnu tématiku. Veľmi pozorne si preto prečítajte nasledujúce informácie a inštrukcie:

Stlačením tlačítka 'VSTÚPIŤ' dávam na vedomie svoj plný a bezvýhradný súhlas s nižšie uvedenými podmienkami pre vstup na tieto stránky. Súčasne so vstupom na nasledujúce stránky potvrdzujem pravdivosť nižšie uvedených údajov a skutočností:

Ak nespĺňate čo i len jeden z vyššie uvedených bodov, opustite prosím ihneď tieto stránky.

Ak spĺňate všetky podmienky vyššie uvedených bodov, ste oprávnený vstúpiť.

Stlačením tlačítka "VSTÚPIŤ" potvrdzujem a súhlasím s vyššie uvedeným.

Chystáte sa vstúpiť do kategórie, ktorá obsahuje šokujúce a veľakrát drsné zábery reálneho života. Veľmi pozorne si preto prečítajte nasledujúce informácie a pokyny:

Stlačením tlačítka 'VSTÚPIŤ' dávam na vedomie svoj plný a bezvýhradný súhlas s nižšie uvedenými podmienkami pre vstup na tieto stránky. Súčasne so vstupom na nasledujúce stránky potvrdzujem pravdivosť nižšie uvedených údajov a skutočností:

Ak nespĺňate čo i len jeden z vyššie uvedených bodov, opustite prosím ihneď tieto stránky.

Ak spĺňate všetky podmienky vyššie uvedených bodov, ste oprávnený vstúpiť.

Stlačením tlačítka "VSTÚPIŤ" potvrdzujem a súhlasím s vyššie uvedeným.